باتری موبایل

بالاترین ظرفیت باتری گوشی های سامسونگ

بالاترین ظرفیت باتری گوشی های سامسونگ
  • بالاترین ظرفیت باتری گوشی های سامسونگ

بالاترین ظرفیت باتری گوشی های سامسونگ. ظرفیت باتری در همه گوشی ها از جمله سامسونگ و اپل که کاربران بیشتری از آنها استفاده می کنند، از اهمیت زیادی برخوردار است. هرچه اتکاء ما به استفاده از گوشی های هوشمند یا همان اسمارت فون ها بیشتر می شود، اهمیت باتری موبایل نیز افزایش می یابد.

این اهمیت به ویژه زمانی خود را بیشتر نشان می دهد که قصد خرید باتری موبایل داشته باشید. اگر خریدار عمده هستید، نیاز است به دنبال انتخاب مناسبی باشید که مشتریانتان از خرید خود رضایت داشته باشند.

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد باتری های گوشی های موبایل اظهار نظر کنیم باید بگوئیم که سطح پیشرفت باتری ها در مقایسه با خود گوشی ها کندتر بوده است. با این حال برخی گوشی های موبایل در مقایسه به دیگر گوشی ها، از عملکرد باتری بهتری برخوردارند. در مورد باتری سامسونگ این مسئله صدق می کند.

به طور کلی گوشی های سامسونگ در مقایسه با دیگر گوشی های هم ردۀ خود از عملکرد باتری خوبی برخوردارند. اگر به گوشی های سامسونگ علاقه دارید، یا اینکه از سال ها قبل استفاده کننده این سری از گوشی های موبایل هستید و حالا تصمیم به خرید مدلی جدید از آن گرفته اید، قصد تعویض یا خرید باتری دارید، و همچنین عملکرد باتری برایتان اهمیت زیادی دارد این مطلب به شما کمک می کند.

پیش از مراجعه به فروشگاه ها یا خرید آنلاین بهتر است با بهترین گوشی های سامسونگ از نظر کارکرد باتری آشنایی پیدا کنید.

  • سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ الترا

ظرفیت باتری:۴۵۰۰ mAh

کارکرد رسمی اعلام شده: کل روز

این باتری با ظرفیت ۴۵۰۰ mAh در مقایسه با دیگر باتری های موبایل چندان بزرگ محسوب نمی شود اما در عمل، کارکرد عالی را از خود نشان می دهد. توجه داشته باشید که صفحه نمایشگر این گوشی یک صفحه بزرگ ۶٫۹ اینچی است که به تبع آن، نیاز به مصرف شارژ بالایی دارد.

با این حال، باتری این گوشی از تاب آوری بسیار مناسبی برخوردار است و حتی در موارد استفاده بالا هم بیشتر از یکبار شارژ را نیاز ندارد.علاوه براین، مثل اغلب گوشی های سامسونگ این گوشی هم از امکان شارژ سریع بهره مند است.

  • سامسونگ گلکسی A70

ظرفیت باتری:۴۵۰۰ mAh

کارکرد رسمی اعلام شده: ۲۴ ساعت تماشای فیلم

این مدل جزو دسته A از محصولات سامسونگ است و باتری آن با ظرفیت ۴۵۰۰mAh در حالت استفاده معمولی از گوشی تا دو روز پوشش شارژی را حاصل می کند. در موارد استفاده بالا، گوشی حداقل یک روز پوشش شارژی دارد.علاوه بر این، گوشی از امکان شارژ سریع نیز بهره مند است.

باتری گوشی های سامسونگ

  • سامسونگ گلکسی S20 plus

ظرفیت باتری:۴۵۰۰mAh

کارکرد رسمی اعلام شده: کل روز

این گوشی که یکی از معروف ترین گوشی های اندروید در بازار است از نظر عملکرد باتری، نمره متوسط و خوب را به خود اختصاص می دهد.

باتری این گوشی با ظرفیت ۴۵۰۰mAh کارکردی مناسب دارد. در حالت استفاده ی معمولی از گوشی، نزدیک به دو روز پوشش شارژی دارد اما در حالت استفاده بالا این سطح از تاب آوری کاهش می یابد.

اما باز هم می توانید از تاب آوری یک روزه شارژ باتری مطمئن باشید. سامسونگ امکان شارژ سریع را برای این گوشی فراهم آورده که یک امتیاز دیگر برای آن می تواند محسوب شود.

گوشی های سامسونگ

  • سامسونگ گلکسی A90 5G

ظرفیت باتری:۴۵۰۰mAh

کارکرد رسمی اعلام شده: ۲۴ ساعت تماشای فیلم

گوشی سامسونگ گلکسی A90 5G شاید از نظر بسیاری از گزینه ها از مدل گلکسی S20 پائین تر باشد اما از نظر باتری قطعا از این مدل و مدل S20 PLUS برتر است.

در هر حال این باتری سامسونگ از این مدل از ظرفیت خوب ۴۵۰۰mAh برخوردار است و به خاطر صفحه نمایشگر آن که میزان رزولیشن پائین تری دارد مصرف شارژ پائین تری را تجربه می کند.

به این ترتیب باتری این گوشی در حالت استفاده متوسط به راحتی تا دو روز پوشش شارژی را حاصل می کند و در موارد استفاده بالا هم، احتمالا تنها در روز دوم نیاز به شارژ دوباره آن پیدا خواهید کرد.

سان سل فروشگاه باتری موبایل

آیا از سلامت باتری موبایل خود باخبرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *